7 kontor från

Stockholm till Karlskrona

Uniks kunder

80/20 privata och offentliga kunder

  • Linköping, Stockholm, Motala, Norrköping, Kalmar, Torsås & Karlskrona
  • 0200-210 255

7 kontor från

Stockholm till Karlskrona

Uniks kunder

80/20 privata och offentliga kunder

Norrköping

Annelie Haevaker
Regionchef OST/Stockholm
Mobil: 0739-81 62 04
annelie.haevaker@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Jenny Askling
Chef Rekrytering & Search OST/Stockholm
Mobil: 0704-84 00 36
jenny.askling@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Peter Ardenfors
Senior rekryteringskonsult & karriärutvecklare
Mobil: 0727-44 34 95
peter.ardenfors@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Kristina Lind
Senior rekryterings- & utvecklingskonsult
Mobil: 0767-78 15 13
kristina.lind@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Linda Connbo
Konsultchef- & Affärsutvecklare
Mobil: 0707-95 01 89
linda.connbo@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Frida Stern
Konsultchef- & Affärsutvecklare
Mobil: 0704-10 63 95
frida.stern@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Elin Gladh
Konsultchef- & Affärsutvecklare
Mobil: 0769-45 34 35
elin.gladh@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Lina Nilsson
Digital kommunikation
Mobil: 0704-10 63 94
lina.nilsson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Anna Engström
Kandidatansvarig
Mobil: 0703-52 87 95
anna.engstrom@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Cecilia Algeria Furberg
Search- & Rekryteringskonsult
Mobil: 0739-25 25 86
cecilia.alegria-furberg@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Sanna Ödenhed
Search- & Rekryteringskonsult
Mobil: 0704-41 97 51
sanna.odenhed@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Helena Lantz
Search- & Rekryteringskonsult
Mobil: 0736-56 04 66
helena.lantz@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Lovisa Holgersson
Search- & Rekryteringskonsult
Mobil: 0707-74 01 31
lovisa.holgersson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Petra Meyer Gardelin
Konsultchef med Administrativt ansvar
Mobil: 0767-78 15 08
petra.meyer-gardelin@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Malin Erixon
HR- & utvecklingskonsult
Mobil: 0707-32 91 79
malin.erixon@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Andreas Ahlstedt
IT-Chef & verksamhetsutvecklare
Mobil: 0720-50 21 60
andreas.ahlstedt@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Pia Hidenius
Karriärutveckling & rådgivning
Mobil: 0704-10 04 23
pia.hidenius@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Daniel Gustafsson
HR- & verksamhetskonsult
Mobil: 0736-27 94 98
daniel.gustafsson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Jonas Henrikson
Koncernchef & Partner
Mobil: 0767-78 15 05
jonas.henrikson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Håkan Ilestrand
Verksamhets- & affärsutvecklare
Mobil: 0705-27 46 00
hakan.ilestrand@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Mikael Palm
Verksamhetsutvecklare & Partner
Mobil: 0702-42 46 76
mikael.palm@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Jonas I Stenfelt
Verksamhets- & affärsutvecklare
Mobil: 0708-23 31 62
jonas.stenfelt@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Lars Sjösvärd
Verksamhets- & affärsutvecklare
Mobil: 0703-16 61 62
lars.sjosvard@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Peter Undén
VD & Partner
Mobil: 0703-40 81 41
peter.unden@unikresurs.se
LinkedIn_logo_