fbpx

7 kontor från

Stockholm till Karlskrona

Uniks kunder

85/15 privata och offentliga kunder

Motala

Kontakt Unik Resurs Motala

På Unik Resurs i Motala är vi experter på rekrytering och bemanning. Vi erbjuder flertalet tjänster inom bland annat kompetensförsörjning, verksamhetsutveckling och outplacement. Sedan vår start 2005 har vi samlat på oss en gedigen erfarenhet och kunskap samt skaffat oss ett brett nätverk både nationellt och internationellt vilket ger oss de bästa förutsättningarna för att hitta din nästa medarbetare. Vi har alltid vår vision Alltid Bättre i bakhuvudet i allt vi gör och strävar efter att göra vårt bästa både för dig som kund och inom vår egen organisation. Med stort engagemang tar vi oss an alla typer av uppdrag. Vi är ditt bemanningsföretag i Motala.

P1077993

Annelie Haevaker
Regionchef Ost/Stockholm
Mobil: 0739-81 62 04
annelie.haevaker@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Petra Meyer Gardelin

Petra Meyer Gardelin
Konsultchef med Administrativt ansvar
Mobil: 0767-78 15 08
petra.meyer-gardelin@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Jonas Henrikson

Jonas Henrikson
Koncernchef & Partner
Mobil: 0767-78 15 05
jonas.henrikson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Elin Alm

Elin Alm
Konsultchef- & Affärsutvecklare
Mobil: 0769-45 34 35
elin.alm@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Helena Lantz

Helena Lantz
Search- & Rekryteringskonsult
Mobil: 0736-56 04 66
helena.lantz@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Frida_Stern_Rekryterare

Frida Stern
Rekrytering- & utvecklingskonsult
Mobil: 0704 – 10 63 95
frida.stern@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

P1077951

Linda Connbo
Konsultchef- & Affärsutvecklare
Mobil: 0707-95 01 89
linda.connbo@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Cecilia Alegria Furberg

Cecilia Algeria Furberg
Konsultchef- & Affärsutvecklare
Mobil: 0739-25 25 86
cecilia.alegria-furberg@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Peter Ardenfors

Peter Ardenfors
Senior rekryteringskonsult & karriärutvecklare
Mobil: 0727-44 34 95
peter.ardenfors@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Karolin Loström

Karolin Loström
Search- & Rekryteringskonsult
Mobil: 0721 – 47 92 36
karolin.lostrom@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Rekryteringskonsult

Michaela Lindsten
Rekryterings- & Utvecklingskonsult
Mobil: 0704-10 63 90
michaela.lindsten@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Peter Undén

Peter Undén
VD & Partner
Mobil: 0703-40 81 41
peter.unden@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Daniel Edqvist

Daniel Edqvist
Rekryterings- & Utvecklingskonsult
Mobil: 0721-42 69 23
daniel.edqvist@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Anastasia Almasidis

Anastasia Almasidis
Search- & rekryteringskonsult
Mobil: 0790-98 41 64
anastasia.almasidis@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Jessica Ferm

Jessica Ferm
Konsultsearch med kandidatansvar
Mobil: 0704-10 63 91
jessica.ferm@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Kristina Lind

Kristina Lind
Senior rekryterings- & utvecklingskonsult
Mobil: 0767-78 15 13
kristina.lind@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Lina Nilsson

Lina Nilsson
Chef Digital kommunikation & marknad
Mobil: 0704-10 63 94
lina.nilsson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Medarbetare på Unik resurs

Mikael Palm
Verksamhetsutvecklare & Partner
Mobil: 0702-42 46 76
mikael.palm@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Håkan Ilestrand

Håkan Ilestrand
Verksamhets- & affärsutvecklare
Mobil: 0705-27 46 00
hakan.ilestrand@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Pia Hidenius

Pia Hidenius
Karriärutveckling & rådgivning
Mobil: 0704-10 04 23
pia.hidenius@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Vi hjälper dig med rekrytering och bemanning i Motala

När du behöver hjälp med rekrytering och bemanning i Motala finns vi på Unik Resurs vid din sida. Våra specialister använder sig av modern metodik och effektiva verktyg för att snabbt kunna hitta, bedöma och presentera kandidater som matchar er kravprofil. Istället för att utesluta kandidater ur rekryteringsprocessen lyfter vi fram de som har rätt potential och som kan passa in hos er. Vi ger en objektiv och oberoende bedömning av alla kandidater och stöttar alltid er i ert beslutsfattande. Oavsett vad ni behöver hjälp med så är vi din trygga och långsiktiga partner för bemanning i Motala.

Några av de tjänster du hittar hos oss är följande:

  • Headhunt
  • Executive Search
  • Hr
  • Projekt
  • Ledarskap & Be the best version of you™
  • Outplacement
  • Rekrytering
  • 2nd opinion
  • Karriärprogram™
  • Interimkonsult
  • Bemanning
  • Hyrrekrytering

Kontakta någon av våra medarbetare på Unik Resurs i Motala

Är du i behov av ett bemanningsföretag Motala? Kontakta någon av våra medarbetare så berättar vi mer om våra tjänster och hur vi kan hjälpa dig att hitta er nästa medarbetare. Våra konsulter är experter på rekrytering och bemanning och veta vad som krävs för att effektivisera din verksamhet. På Unik Resurs i Motala arbetar vi i tät dialog med dig som kund för att kunna rekrytera efter era behov.