fbpx

7 kontor från

Stockholm till Karlskrona

Uniks kunder

85/15 privata och offentliga kunder

Linköping

Kontakt Unik Resurs Linköping

Varmt välkommen att kontakta oss på Unik Resurs i Linköping när du är i behov av ett konsult- och rekryteringsföretag. Vi kan hjälpa dig med allt från rekrytering och HR till Ledarskap och Outplacement samt mycket mer. Oavsett om ni vill bli fler eller färre, eller bara effektivisera sättet ni arbetar på så har vi en skräddarsydd lösning för er. Vi har ett brett och branschöverskridande nätverk och arbetar med väl beprövade metoder för att snabbt och enkelt kunna matcha rätt kandidat med er kravprofil när ni ska hitta er nästa medarbetare. Vi är ditt konsultföretag i Linköping.

P1077993

Annelie Haevaker
Regionchef OST/Stockholm
Mobil: 0739-81 62 04
annelie.haevaker@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Jonas Henrikson

Jonas Henrikson
Partner & Styrelseordförande
Mobil: 0767-78 15 05
jonas.henrikson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Peter Undén

Peter Undén
VD & Partner
Mobil: 0703-40 81 41
peter.unden@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Medarbetare på Unik resurs

Mikael Palm
Verksamhetsutvecklare & Partner
Mobil: 0702-42 46 76
mikael.palm@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Frida Stern

Frida Stern
Rekrytering- & utvecklingskonsult
Mobil: 0704 – 10 63 95
frida.stern@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Kristina Lind

Kristina Lind
Senior rekryterings- & utvecklingskonsult
Mobil: 0767-78 15 13
kristina.lind@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Peter Ardenfors

Peter Ardenfors
Senior rekryteringskonsult & karriärutvecklare
Mobil: 0727-44 34 95
peter.ardenfors@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Daniel Edqvist

Daniel Edqvist
Rekryterings- & Utvecklingskonsult
Mobil: 0721-42 69 23
daniel.edqvist@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Rekryteringskonsult

Michaela Lindsten
Rekryterings- & Utvecklingskonsult
Mobil: 0704-10 63 90
michaela.lindsten@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Cecilia Alegria Furberg

Cecilia Alegria Furberg
Konsultchef- & Affärsutvecklare
Mobil: 0739 – 25 25 86
cecilia.alegria-furberg@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

P1077951

Linda Connbo
Konsultchef- & Affärsutvecklare
Mobil: 0707-95 01 89
linda.connbo@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Elin Alm

Elin Alm
Konsultchef- & Affärsutvecklare
Mobil: 0769-45 34 35
elin.alm@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Petra Meyer Gardelin

Petra Meyer Gardelin
Konsultchef med Administrativt ansvar
Mobil: 0767-78 15 08
petra.meyer-gardelin@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Jessica Ferm

Jessica Ferm
Konsultsearch med kandidatansvar
Mobil: 0704-10 63 91
jessica.ferm@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Helena Lantz

Helena Lantz
Search – & Rekryteringskonsult
Mobil: 0736-56 04 66
helena.lantz@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Karolin Loström

Karolin Loström
Search – & Rekryteringskonsult
Mobil: 0721 – 47 92 36
karolin.lostrom@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Anastasia Almasidis

Anastasia Almasidis
Search- & rekryteringskonsult
Mobil: 0790-98 41 64
anastasia.almasidis@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Åsa Johansson

Åsa Johansson
Ekonomichef
Mobil: 0703-10 16 28
asa.johansson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Stina Ydreborg

Stina Ydreborg
Ekonomiassistent
Mobil: 0708-59 47 73
stina.ydreborg@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Malin Bomgren

Malin Bomgren
Löneadministratör
Mobil: 0702-26 91 89
malin.bomgren@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Lina Nilsson

Lina Nilsson
Chef Digital kommunikation & marknad
Mobil: 0704-10 63 94
lina.nilsson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Linnea Karnel Mjörnheim

Linnéa Karnel Mjörnheim
Digital marknadskommunikatör
Mobil: 0738 – 66 99 36
linnea.karnel-mjornheim@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Pia Hidenius

Pia Hidenius
Karriärutveckling & rådgivning
Mobil: 0704-10 04 23
pia.hidenius@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Ola Johansson

Ola Johansson
HR-chef
Mobil:
0728-57 57 05
ola.johansson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Jonas Stenfelt

Jonas I Stenfelt
Verksamhets- & affärsutvecklare
Mobil: 0708-23 31 62
jonas.stenfelt@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Håkan Ilestrand

Håkan Ilestrand
Verksamhets- & affärsutvecklare
Mobil: 0705-27 46 00
hakan.ilestrand@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

P1088009

Lars Sjösvärd
Verksamhets- & affärsutvecklare
Mobil: 0703-16 61 62
lars.sjosvard@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Medarbetare på Unik resurs

Margaretha Netz-Augustsson
HR & verksamhetsutvecklare
Mobil: 0733-18 79 30
margaretha.netz-augustsson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Medarbetare på Unik resurs

Elin Hellström
Rekryterings- & HR-konsult
Föräldrarledig
LinkedIn_logo_

Unik bemanning och rekrytering i Linköping

Unik Resurs har funnits sedan 2005 och vi har sedan dess samlat på oss en gedigen kunskap. Vi finns vid din sida när du behöver hjälp med rekrytering och bemanning i Linköping och ser till att alla era rekryteringsprocesser går snabbt och smidigt.
Några av de tjänster vi erbjuder är följande:

  • Headhunt & Executive Search – Vi hittar kandidater som har rätt erfarenheter och kompetens för den roll ni söker.
  • HR – Vi levererar behovsanpassad och personlig HR i form av HR-funktion, HR-projekt och HR-konsult.
  • Projekt – Vi stöttar dig i bland annat verksamhetsanalyser, implementationsprojekt och verksamhetsstrategier.
  • Ledarskap & Be the best version of you™ – Vi stöttar dig i din roll som chef för att stärka och utveckla ditt ledarskap.
  • Outplacement – Vi ser till att arbetsgivare och medarbetare skiljs åt på ett värdigt sätt.
  • Rekrytering – Vi plockar fram kandidater med rätt potential som matchar er kravprofil.
  • 2nd opinion – Vi ger en objektiv bedömning i slutskedet av er interna rekryteringsprocess.
  • Karriärprogram – Vi ger ett individanpassat karriärprogram där vi anställer medarbetaren.
  • Interimskonsult – Vi matchar snabbt en interimskonsult med ditt uppdrag när din verksamhet behöver förstärkning utifrån.
  • Hyrrekrytering – Vi erbjuder hyrrekrytering som ger både dig som arbetsgivare och dig som konsult möjligheten att känna efter hur det känns innan anställning.

Kontakta någon av våra medarbetare på Unik Resurs i Linköping

Vill du veta mer om vad vi på Unik Resurs i Linköping kan hjälpa dig och ditt företag med? Kontakta någon av våra medarbetare som är specialister på allt som rör rekrytering och bemanning.