7 kontor från

Stockholm till Karlskrona

Uniks kunder

60/40- privata/offentliga
  • Linköping, Stockholm, Motala, Norrköping, Jönköping, Torsås, Karlskrona
  • 0200-210 255

7 kontor från

Stockholm till Karlskrona

Uniks kunder

60/40- privata/offentliga

Stockholm & Mälardalen

bertil-nilsson-web-72-dpi

Bertil Nilsson
Regionchef Stockholm & Mälardalen
Konsultchef
Mobil: 0733- 54 52 52
bertil.nilsson@unikresurs.se 
LinkedIn_logo_

1200PX (Stefan kontakt)

Stefan Bölin
Affärsansvarig Rekrytering & Search
Mobil: 0767-78 15 01
stefan.bolin@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

2400PX-Susanne-svart-300x224

Susanne Blomberg
Karriärutveckling & rådgivning
Mobil: 0704-97 05 27
susanne.blomberg@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

DSC3117-150x150

Morgan Sehlberg
Rekryterings- & utvecklingskonsult
Mobil: 070-410 63 93
morgan.sehlberg@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Galina

Galina Psibilskiene
Researcher/Rekryteringskonsult
Mobil: 0736-56 04 66
galina.psibilskiene@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

bild-kommer-snart

Klara Hedlund
Researcher
Mobil: 0707-45 31 22
klara.hedlund@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Anna Stenberg

Anna Stenberg
I externt uppdrag
Mobil: 0739-62 83 20
anna.stenberg@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

jonas_stenfelt_press-150x150

Jonas I Stenfelt
Verksamhets- & affärsutvecklare
Mobil: 0708-23 31 62
jonas.stenfelt@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Peter Unden kontakt bsek_7794

Peter Undén
VD & Partner
Mobil: 0703-40 81 41
peter.unden@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

jonas_press1-150x150

Jonas Henrikson
Koncernchef & Partner
Mobil: 0767-78 15 05
jonas.henrikson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

bild-kommer-snart

Anna-Lena Taponen
Affärsutvecklande säljare i Västerås
Mobil: 0704-10 63 96
anna-lena.taponen@unikresurs.se
LinkedIn_logo_