9 kontor från

Stockholm till Karlskrona

Uniks kunder

70/30 privata och offentliga kunder

  • Linköping, Stockholm, Västerås, Motala, Norrköping, Jönköping, Kalmar, Torsås, Karlskrona
  • 0200-210 255

9 kontor från

Stockholm till Karlskrona

Uniks kunder

70/30 privata och offentliga kunder

Motala

Peter Unden kontakt bsek_7794

Peter Undén
VD & Partner
Mobil: 0703-40 81 41
peter.unden@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Petra-Meyer200x150_2-150x150

Petra Meyer Gardelin
Konsultchef
Mobil: 0767-78 15 08
petra.meyer-gardelin@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Håkan Ilestrand 72 dpi

Håkan Ilestand
Tfr. Regionchef Ost
Mobil: 0705-27 46 00
hakan.ilestrand@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Unik Maria Wallin web 72 dpi

Maria Wallin
Regionchef Ost
Mobil: 0763-20 81 77
maria.wallin@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

jonas_press1-150x150

Jonas Henrikson
Koncernchef & Partner
Mobil: 0767-78 15 05
jonas.henrikson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Patrick Melin sv 72 dpi (002)

Patrick Melin
Affärsutvecklande säljare
Mobil: 0700-90 14 12
patrick.melin@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Andreas Ahlstedt_72 dpi

Andreas Ahlstedt
IT-Chef och verksamhetsutvecklare
Mobil: 0720-50 21 60
andreas.ahlstedt@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Erik Björk_72 dpi (002)

Erik Björk
HR-chef och produktansvarig HR-funktion
Mobil: 0702-13 91 46
erik.bjork@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Pia-Hidenius-besk_7723-300x225

Pia Hidenius
Karriärutveckling & rådgivning
Mobil: 0704-100 423
pia.hidenius@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

peter_ardenfors_press-150x150
Peter Ardenfors
Senior rekryteringskonsult & karriärutvecklare
Mobil: 0727-44 34 95
peter.ardenfors@unikresurs.se
LinkedIn_logo_
kerstin-web-72-dpi-002
Kristina Lind
Senior rekryterings- & utvecklingskonsult
Mobil: 0767-78 15 13
kristina.lind@unikresurs.se
LinkedIn_logo_
Unik Caroline Bruhammar 72 dpi 7777 (003)

Caroline Bruhammar
Senior rekryterings- & utvecklingskonsult
Mobil: 0704-84 00 36
caroline.bruhammar@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Unik Elin Alm kontakt besk_9205

Elin Hellström
Rekryterings- & HR-konsult
Mobil: 0760-19 23 99
elin.hellstrom@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Anna Engström 72 dpi

Anna Engström
Kandidatansvarig
Mobil: 0703-52 87 95
anna.engstrom@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

UNIK-Elin-Gladh72-dpi

Elin Gladh
Konsultansvarig
Mobil: 0769-45 34 35
elin.gladh@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Mindy-Li Nixon 72 dpi

Mindy-Li Nixon
Konsultansvarig
Mobil: 0704-91 62 58
mindy-li.nixon@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Lina Nilsson 72 dpi

Lina Nilsson
Digital kommunikation
Mobil: 0704-10 63 94
lina.nilsson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Frida Stern 72 dpi

Frida Stern
Konsultansvarig
Mobil: 0704-10 63 95
frida.stern@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Helena Lantz 72 dpi

Helena Lantz
Researcher
Mobil: 0736-56 04 66
helena.lantz@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Lovisa Holgersson 72 dpi

Lovisa Holgersson
Researcher & utvecklingskonsult
Mobil: 0707-74 01 31
lovisa.holgersson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Åsa Liljegren 72 dpi

Åsa Liljegren
Researcher & utvecklingskonsult
Mobil:0704-41 97 51
asa.liljegren@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

mikael-150x150

Mikael Palm
Verksamhetsutvecklare & Partner
Mobil: 0702-42 46 76
mikael.palm@unikresurs.se
LinkedIn_logo_