8 kontor från

Stockholm till Karlskrona

Uniks kunder

70/30 privata och offentliga kunder

  • Linköping, Stockholm, Västerås, Motala, Norrköping, Kalmar, Torsås, Karlskrona
  • 0200-210 255

8 kontor från

Stockholm till Karlskrona

Uniks kunder

70/30 privata och offentliga kunder

Linköping

Jonas Henrikson
Koncernchef & Partner
Mobil: 0767-78 15 05
jonas.henrikson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Peter Undén
VD & Partner
Mobil: 0703-40 81 41
peter.unden@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Håkan Ilestrand
Tfr. Regionchef Ost
Mobil: 0705-27 46 00
hakan.ilestrand@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Erik Björk
HR-chef & produktansvarig HR-funktion
Mobil: 0702-13 91 46
erik.bjork@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Andreas Ahlstedt
IT-Chef & verksamhetsutvecklare
Mobil: 0720-50 21 60
andreas.ahlstedt@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Åsa Johansson
Ekonomichef
Mobil: 0703-10 16 28
asa.johansson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Malin Bomgren
Löneadministratör
Mobil: 0702-26 91 89
malin.bomgren@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Stina Ydreborg
Ekonomiassistent
Mobil: 0708-59 47 73
stina.ydreborg@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Petra Meyer Gardelin
Konsultchef
Mobil: 0767-78 15 08
petra.meyer-gardelin@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Patrick Melin
Affärsutvecklande säljare
Mobil: 0700-90 14 12
patrick.melin@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Peter Ardenfors
Senior rekryteringskonsult & karriärutvecklare
Mobil: 0727-44 34 95
peter.ardenfors@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Kristina Lind
Senior rekryterings- & utvecklingskonsult
Mobil: 0767-78 15 13
kristina.lind@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Caroline Bruhammar
Senior rekryterings- & utvecklingskonsult
Mobil: 0704-84 00 36
caroline.bruhammar@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Elin Hellström
Rekryterings- & HR-konsult
Mobil: 0760-19 23 99
elin.hellstrom@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Anna Engström
Kandidatansvarig
Mobil: 0703-52 87 95
anna.engstrom@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Mindy-Li Nixon
Konsultansvarig & Rekryteringskonsult
Mobil: 0704-91 62 58
mindy-li.nixon@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Frida Stern
Konsultansvarig
Mobil: 0704-10 63 95
frida.stern@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Elin Gladh
Konsultansvarig
Mobil: 0769-45 34 35
elin.gladh@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Pia Hidenius
Karriärutveckling & rådgivning
Mobil: 0704-100 423
pia.hidenius@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Lina Nilsson
Digital kommunikation
Mobil: 0704-10 63 94
lina.nilsson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Lovisa Holgersson
Researcher & utvecklingskonsult
Mobil: 0707-74 01 31
lovisa.holgersson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Helena Lantz
Researcher
Mobil: 0736-56 04 66
helena.lantz@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Tobias Elf Svensson
Researcher
Mobil: 0708-41 73 82
tobias.elf-svensson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Catrin Bartold
Researcher
Mobil: 0707-63 10 88
catrin.bartold@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Frida Palm (Föräldraledig)
Researcher & Kandidatassistent
Mobil: 0707-15 93 92
frida.palm@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Linda Molander
HR- & utvecklingskonsult
Mobil: 0739-25 25 86
linda.molander@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Hanna Roos
HR- och utvecklingskonsult
Mobil: 0737 – 78 64 28
hanna.roos@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Daniel Gustafsson
HR- & verksamhetskonsult
Mobil: 0736-27 94 98
daniel.gustafsson@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Malin Erixon
HR- och utvecklingskonsult
Mobil: 0707 – 32 91 79
malin.erixon@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Jonas I Stenfelt
Verksamhets- & affärsutvecklare
Mobil: 0708-23 31 62
jonas.stenfelt@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Lars Sjösvärd
Verksamhets- & affärsutvecklare
Mobil: 0703 – 16 61 62
lars.sjosvard@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Mikael Palm
Verksamhetsutvecklare & Partner
Mobil: 0702-42 46 76
mikael.palm@unikresurs.se
LinkedIn_logo_

Bengt Undén
Partner
bengt.unden@unikresurs.se
LinkedIn_logo_